Hakkımızda

Ramsoft İnternet Teknolojileri; 2000’li yıllardan beri başta mobil veri iletişim teknolojileri, operasyon, yönetim sistemleri, e-ticaret konularında iş ortakları ve partner firmaları ile birlikte bilişim teknolojileri alanında faaliyet göstermektedir.

İşletmelere web tasarım ve hosting ihtiyacını kendi lokasyonlarında çözen ve hemen her sektördeki işletmelere ve kuruluşlara yönelik sistem ve yazılım çözümleri sunmaktadır.  Kardeş firma Sinerji Telekom ile toplu veri gönderim sistemleri, VOIP, e-ticaret uygulamaları v.b. bilişim teknolojileri alanlarında uzun süredir deneyim ve bilgi birikimine sahip olan Ramsoft, AR-GE ve yazılım uzmanları ile birlikte geliştirilen IP taban üzerine kurulu PBX, VoIP gateway, IVR, ACD v.b. özellikleri sunan ASP, ASP.NET ve PHP tabanlı web ara yüzü ile kullanıcı dostu özelliklere sahip CALL CENTER CRM yazılımları ile farklı boyuta taşımıştır.

Ramsoft,  bu alanda sunduğu servislerle “müşteri ve çözüm odaklı, hızlı, güvenilir, etik değerleri önemseyen, sınırsız teknik destek hizmet ile sektörde kaliteli rekabeti oluşturma” ilkesiyle çalışmaktadır.